Angajăm Online media planner

онлайн медиапланер

Beneficii:

  • activarea în cea mai puternică agenție digital din Moldova
  • acces la informație, tehnologii, instrumente, training-uri și conferințe prin intermediul grupului VivaKi Moldova (parte Publicis Groupe)
  • salariu motivant
  • echipa tânără, unită, proactivă
  • carte de muncă și alte chestii oficiale …

Responsabilități:

  • Elaborarea mediaplanurilor de plasare publicitate
  • Implicarea la etapa creării strategiilor digitale
  • Lansarea, monitorizarea și optimizarea campaniile publicitare
  • Crearea rapoartelor de performanță
  • Analiza pieței și identificarea noilor oportunități de promovare pentru clienții agenției
  • Comunicarea cu prestatorii de servicii și clienții agenției

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate (marketing, finanțe sau statistică)
  • Experiență în marketing online – minim 1 ani
  • Experiență în media planning, media buying (online) – minim 1 ani
  • Limba română, engleză, reusă – nivel mediu-avansat
  • Cunoștințe avansate în Excel, Google Analytics, Gemius etc. sunt un plus

Aptitudini:

  • Persoană organizată, atentă la detalii
  • Persoană orientată spre rezultate măsurabile
  • Cu o capacitate bună de analiză și sinteză
  • Abilități de negociere, comunicare și prezentare

Trimite CV la adresa de email: sales@digitallab.md